Anasarfa / Citroen'den Haberler / Citroen C3 / Citroen’in yeni marka imzası Frankfurt’ta tanıtılıyor…

Citroen’in yeni marka imzası Frankfurt’ta tanıtılıyor…

Markanın 67’nci Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni ürün anlamındaki en önemli yeniliği ise Citroën C3 Aircross. 2012 ile 2016 yılları arasında tüm dünyada satış rakamları beş kat büyüyen bir segment olan SUV pazarında daha fazla söz sahibi olmak isteyen Citroën, SUV kullanıcılarından ilham alarak yepyeni bir model olan C3 Aircross’u geliştirdi.

Bir SUV’den beklenen; farklı ve canlı tasarım, hem nitelik hem de nicelik anlamında eksiksiz güvenlik, karakterli, konforlu ve kullanışlı araç özelliklerinin tamamı Citroën C3 Aircross’un iddiaları arasında yer alıyor.

Yeni Citroën C3 Aircross, 4,15 m uzunluğunda kompakt bir SUV. Dört farklı tavan renk seçeneğine sahip olan C3 Aircross’ta toplam renk kombinasyonları 90’ı, kabin opsiyonları da 5’i buluyor. Kompakt yapısı sayesinde şehirde kıvrak, Grip Kontrol ve Hill Assist Descent (Yokuş İniş Desteği) ile maceraya hazır olan C3 Aircross, tasarruflu ve verimli benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. Yeni C3 Aircross, benzinli PureTech ya da dizel BlueHDi motor seçeneklerine sahip olacak. .

 

Hakkında Ahmet Atmaca

Kontrol et

Dönüş için resmi açıklama geldi; Citroen C5’in Avrupa yolculuğu tekrar başlıyor

C5’in Avrupa pazarına dönüşüyle ilgili açıklamalarda bulunan CEO Linda Jackson, kesin tarihi açıklamaktan da geri …

Watch Dragon ball super